Narva sai viienda Grossi Toidukaupade kaupluse

21/05/2021
Jaga:

Nüüdseks nädala jagu on Narva Centrumis olnud avatud Grossi Toidukaupade kauplus. Pidulikum avamisüritus toimub aga järgmisel kolmapäeval.

Aadressil Tallinna mnt 47 asuv Narva Centrumi hoone kuulub AS OG Elektrale ning nüüdsest tegutseb varasema turu pindadel Grossi Toidukaupade kauplus. Ettevõtte omanik Oleg Gross rääkis, et COVID-ist tulenenud sulgemise perioodi kasutati maja uuendustöödeks.

„Hoone sai sajaprotsendiliselt värskendatud, nii seest kui väljast,“ märkis Gross, täpsustades, et korrastati välisfassaad, ümbrusesse pandi uus asfalt ning uuenduskuuri läbisid ka kõik rendipinnad. Maja teisel korrusel asuvad tööstuskaupade kauplused ning lisaks toitlustuskoht, esimesel korrusel tegutsevad toidukauplusele lisaks kalapood, apteek ja lillelett.

Mõistagi tehti täisvärskendus varasema Narva turu osas, kus paikneb nüüd kolme kassaga Grossi Toidukaupade kauplus. „Seal on sada protsenti uus inventar. See on suur avar pood, laiendatud sortimendiga,“ tutvustas ettevõtja.

Kauplus avati sel korral koroonaajale omaselt vaikselt, ilma suurema teavituseta. „Me ei teinud teadlikult reklaami, et ei oleks trügimist,“ sõnas Gross.

Pidulikum avamise üritus plaanitakse siiski korraldada järgmisel kolmapäeval, 26. mail, kui kauplus juba mõnda aega töös olnud ning inimesed saanud pakutavaga tutvuda. Sel päeval saavad kliendid muuhulgas osaleda helikopterilennu loosis.

„Tahame kingitusena oma ostjatele teha lennu Narva kohal,“ rääkis ettevõtte omanik. 26. mail ootab kaupluses spetsiaalne kast, kuhu loosist osa võtta soovijal tuleb panna oma sel päeval sooritatud ostu tšekk, mille tahaküljele on kirjutatud ka lennuhuvilise telefoninumber.

„Neljapäeva hommikul võetakse kolmapäeva jooksul kasti kogunenud tšekid välja ning loositakse 30 võitjat,“ selgitas Gross, lisades, et lend toimub suure tõenäosusega reedel, kuid see sõltub ilmast ning täpsemat infot jagatakse kaupluses.

Uues kaupluses ootavad ostlejaid ees ka avamishinnad. „Arvestades, et Narva inimestele meeldib toitu rohkem kodus valmistada, on just värske liha ja lihatooted viidud väga soodsatele hindadele, aga muidugi ka paljud teised kaubad,“ rääkis jaeketi omanik.

Oleg Gross märkis lõpetuseks, et Narva Centrumi avamisega on Grossi Toidukaupade piirilinna laienemise esimene laine lõppenud ning praegu ei nähta ette Narva rohkemate kaupluste rajamist. Kõigi seni seal avatud viie kaupluse hooned kuuluvad AS OG Elektrale.

„Loodame, et COVID-i pandeemia hakkab nüüd lõppema ja ka piirilinn saab viirusega seotud mured seljatatud ning üha edasi areneda,“ lausus Gross tulevikku vaadates ning soovis kõigile narvalastele edu nende tegemistes.

Aega, mil kaubanduskeskused olid suletud, kasutati Narva Centrumi hoone värskendamiseks.

Arvestades Narva inimeste harjumust valmistada toitu rohkem kodus, on uues kaupluses suur rõhk värskel lihal ja lihatoodetel.

Hiljuti avatud kolme kassaga kaupluses pakutakse täissortimenti.

Sada protsenti uus on kogu toidupoe inventar.

Liisi Kanna