Cult energiajoogi tarbijamäng

 

 1. Kampaania “ Cult energiajoogi tarbijamäng ” on 17.06-28.07.2024 toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab OG Elektra AS, registrikood 10054238 (asukoht: Tobia küla, Rakvere vald 44416, Lääne-Virumaa, edaspidi kampaania Korraldaja) koostöös Tanker Brewery OÜ, registrikood 12724720 (asukoht: Kesk tee 10A, Jüri, 75301 Harju maakond, edaspidi Kampaania Tellija)
 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 1. Kampaanias osalevateks toodeteks (Kampaania Tooted) on:
  • Energiajook Cult Original 500ml   (EAN 4770477231806)
  • Energiajook Cult Bubble Gum 500ml (EAN 4770477232070)
  • Energiajook Cult Juicy Ocean 500ml (EAN 4770477232421)
  • Energiajook Cult Anime Ice 500ml (EAN 4770477233152)
 1. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks kampaanias olev Cult energiajook ja registreerida ostutšekk aadressil: http://www.grossitoidukaubad.ee/kampaania/ ning hoida alles registreeritud ostutšekk – auhinnad väljastatakse ostutšeki alusel.
 1. Isikud, kes ostavad tarbijamängu tooteid kampaaniakohtades kampaaniaperioodil ning registreerivad ostu Grossi Toidukaubad kodulehel, nõustuvad, et kampaania korraldaja kasutab andmeid võitjatega kontakteerumiseks. Isikuandmeid kasutatakse üksnes kampaania raames.
            Kampaanias saavad osaleda alates 16-aastased isikud. 
                 5.1 Privaatsuspoliitika on leitav: http://www.grossitoidukaubad.ee/wp-content/uploads/2022/05/Privaatsus-1.pdf
 1. Kampaania auhinnaks on:
 • 45 Aktiivsusmonitori Samsung Fit3
 1. Kampaaniaperioodil loositakse igal reedel välja 7 spordikella ja viimase loosimisega 10 kella. Võitjate nimed avaldatakse http://www.grossitoidukaubad.ee/kampaania/ lehel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale loosimist. Võitjatega, kes on registreerinud oma ostutšeki ja märkinud oma kontaktandmed, võetakse Korraldaja poolt antud kontaktidel ühendust ning edastatakse täpsemad juhised auhinna kätte saamiseks.
 1. Kampaanias osaleja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja registreeritud ostutšeki.
 1. Juhul kui võitjaga ei ole õnnestunud ühendust saada enne 11.08.2024, on korraldajal õigus auhinda mitte väljastada.
 1. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega maksta välja rahas.
 1. Kampaanias osaleja poolt Kampaania korraldamise tingimuste eiramise või Kampaania Korraldajale ebaõigete või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kui Kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt antud e-maili aadressil või kui võitja ei ole ise vaadanud grossitoidukaubad.ee veebilehelt võitjate nimekirja), mis ei ole tingitud Kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Kampaania Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 1. Auhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 1. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 1. Kampaania auhinna võitmised on välistatud Kampaania korraldamisega seotud isikute poolt.
 1. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 1. Kõik pretensioonid seoses Kampaanias osalevate toodetega ja/või Kampaanias olevate auhindadega tuleb saata kirjalikult aadressile Tanker Brewery OÜ, Kesk tee 10A, Jüri, 75301 Harju maakond või e-maili teel taira.ivanavice@royalunibrew.com. Laekunud pretensioonidele vastatakse 30 päeva jooksul. Tanker Brewery OÜ vastutab toodete tarnimise eest kauplustesse.
 1. Kõik pretensioonid seoses Kampaania läbiviimise ja korraldamise kohta saata kirjalikult aadressile Tobia küla, Rakvere vald 44416, Lääne-Virumaa, info@ogelektra.ee või edastada telefoni teel +372 3223560. Laekunud pretensioonidele vastatakse 30 päeva jooksul.
 1. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel http://www.grossitoidukaubad.ee/kampaania/
 1. Kampaania korraldamise ja läbiviimise, käesolevate reeglite ning kampaania õigusaktidele vastavuse eest vastutab kampaania Korraldaja. Kampaania Tellija vastutab ainult kampaanias olevate toodete ja auhindade eest. Muudes küsimustes on vastutavaks kampaania Korraldaja.