AS OG Elektra toetab noori tegijaid

20/04/2018
Jaga:

AS OG Elektra toetab tänavu taas Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu (VIROL) poolt ellu kutsutud konkurssi, millega tõstetakse esile tublisid noori, kes on kogukonnas aktiivsed ja edendavad eakaaslaste elu.

Konkursi „Lääne-Virumaa noor tegija“ eesmärk on arvestada ja tunnustada noorte saavutusi maakonnas, noorte eluolu parandamisele kaasaaitamises, vaba aja veetmise võimaluste arendamises, noorte huvide eest seismises, noorte omaalgatusliku tegevuse ja ettevõtlikkuse propageerimises.

Tunnustusi jagatakse neljandat aastat, AS OG Elektra toetab noortepreemiate välja andmist teist korda. Ettevõtte juhatuse liige Gea Gross märkis, et noorte algatusvõime ja aktiivsus on väga olulised ning nende tegemistesse peab panustama. „Noored on meie tulevik ja nende ettevõtlikkust, olgu see läbi spordi või muude ettevõtmiste, tuleb igal juhul toetada,“ toonitas ta.

VIROLi tegevdirektor Sven Hõbemägi nentis, et noori, kes oma valdkonda suure südamega panustavad, on äärmiselt palju. „Soovime maakonna tasandil neid märgata ja tunnustada, et nad veelgi rohkem tuult tiibadesse saaksid ja oma eesmärkide poole liiguksid,“ rõhutas Hõbemägi.

„On äärmiselt hea meel, et ka sel aastal oli OG Elektra nõus omalt poolt õla alla panema. Noortele on lisaks sellele, et neid ja nende tegemisi märgatakse, äärmiselt oluline, et seda teevad maakonnas tublid ja väga edukad ettevõtted,“ jätkas VIROLi tegevjuht. „Siinkohal soovingi veelkord tänada OG Elektrat hea koostöö eest, mis kokkuvõttes aitab kasvatada noortes ettevõtlikkust ja loovust,“ lisas ta.

Konkursile saab kandidaate esitada neljas kategoorias: aasta noor tegija, aasta noorteühendus, aasta noorte tegu ja aasta noorte sõber. Neist kolmes esimeses on AS OG Elektra ja VIROLi poolne rahaline preemia, ning auhindadega toetab ka Europe Direct Lääne-Virumaa teabekeskus.

Kandidaate saab esitada 1. juunini aadressil www.virumaa.info/konkurss_noor_tegija.

 

AS OG Elektra juhatuse liige Gea Gross ja VIROLi tegevdirektor Sven Hõbemägi andmas üle preemiat 2016. aasta üheks nooreks tegijaks valitud Eleriin Miilmanile.

 

 

Foto: erakogu

Liisi Kanna